Быстрый переход по разделам форума

Простор открыт

Объявление


Просторчане, как здорово, что мы здесь, на этом острове, затерявшемся в море интернета. Здесь тепло и просторно ) Спрячьтесь за пальму и погрузитесь в атмосферу идиллии. И самое удивительное в этом чудном заповеднике слов - здесь живёт свобода слова, цените её пока она жива)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Простор открыт » Свободное общение » Тема для общения на украинском, кому интересно - милости просим!


Тема для общения на украинском, кому интересно - милости просим!

Сообщений 61 страница 80 из 87

61

Вітаю з наступившим Новим 2008 роком та бажаю всім вам всього самого найкращого!!!

0

62

Кордоне, де ти?чого замовк?)

0

63

Не відповідати же самому собі :)

Вітаю всіх Вас з Новим 2008 роком по старому стилю та бажаю всім Вам всього самого найкращого!!!

0

64

Взаємно,Юрко!Приєдунуюсь до привітань!

0

65

Спасибі !!!

0

66

та нема за що.
для гарної людини хіба жалко?)

0

67

Вiтаю з Новим роком по- старому !!!!!)

0

68

Доброго вечора всім!
На носі чергове свято - День Святого Валентина! Як будемо готуватись?

0

69

Маєшь на увазі форумом? Чи індивідуально?

Отредактировано Decorator (03-02-2008 22:43:57)

0

70

як відмічати будемо на форумі - це перше, до речі - можеш темку на російській забацати.
а по друге - як індивідуально.

0

71

Ну,індивідуально -ніяк.Мене це свято обходить стороною;)
Щодо форума -щось придумаємо:)

0

72

а що?і валентинки будуть???тоді конкурс на найоригінальнішу))))))))

0

73

Так,гарна думка.Можна в Фотошопі намалювати,хто вміє.Можно вірші писати, можно просто гарні слова вітання всім або людині,що подобається. А можна спитати у адміна, і людину яку люблять всі на форумі -чимось нагородити!

0

74

валентинки пишуться людині, що подобається)тож кожен має право вибору)це дуже особиста річ)

0

75

Вітаю всіх на нашому форумі!!!

Хто вміє - відписуйтесь по українськи, хто не вміє - пишіть, як хочете - тут націоналістів нема!

0

76

ух ти!... куди це я потрапив?.... вже і не пам*ятаю, коли це я отак просто комусь писав украЇнською мовою.... )))

а може ще зробите кімнату, де спілкуються лише на одному з діалектів південно-східного китаю?...

0

77

Тьфу ты .... да тут же одни хохлы http://www.kolobok.us/smiles/artists/laie/Laie_66.gif

0

78

smaks написал(а):

а може ще зробите кімнату, де спілкуються лише на одному з діалектів південно-східного китаю?...

вмієш - пиши по китайськи! тут не заборонено :))))))))))))))))))))))

CocaCola написал(а):

Тьфу ты .... да тут же одни хохлы

и чего не нравится?

0

79

Кордон написал(а):

и чего не нравится?

Я думала здесь интереснее

0

80

CocaCola написал(а):

Тьфу ты .... да тут же одни хохлы

гдзе?... гнать их отсюда! здесь место только для мАскви-и-ичей! )

0


Вы здесь » Простор открыт » Свободное общение » Тема для общения на украинском, кому интересно - милости просим!